درباره نسیم جلوه

مجموعه نسیم جلوه فعالیت خود را از سال 82 در زمینه دکوراسیون نمایشگاهی آغاز نمود و با گذشت زمان و کسب تجربیات بیشتر در زمینه ساخت وسایل دکوراتیو اقدام به طراحی و اجرای سازه های خاص نمایشگاهی نمود که از جمله این سازه های می توان به بیلبوردهایی با نصب راحت بنر و …. نام برد همچنین با توجه به نیاز بازار اقدام به طراحی و ساخت دکورهای حجیم قابل حمل نمود که از جمله آن می توان به محراب پرتابل اشاره نمود که دارای گواهینامه ثبت اختراع می باشد
نسیم جلوه از اولین مجموعه هایی بوده که در زمینه دکوراسیون مذهبی بصورت تخصصی فعالیت نموده بصورتیکه در خلال سالهای 86 تا 89 از مشاورین و مجریان سازمان مرکزی اوقاف بوده و در خلال این فعالیت از افتخاراتی مانند اجرای غرفه برتر در نمایشگاه بین اللمللی قران در سال 89 و … نائل گردید.
طراحی ، مشاوره ، نظارت ، ساخت و اجرای دکورهای خاص مانند سنتی و کلاسیک فعالیت اصلی مجموعه نسیم جلوه می باشد
هم اکنون با مطالعه و تحقیق مجموعه راجع به قوانین انرژیتیک ساختمان مانند علوم فنگ شویی و واستوشاسترا  و … در مسیر جدیدی که همگام با کشورهای پیشرفته می باشد اقدام به طراحی و اجرای دکوراسیون بر اساس این قوانین نموده است .
یکی از خط مشهای مجموعه استفاده از مواد و متریالهای اصیل و انرژیتیک  می باشد که با استفاده از تکنیک های همسو با انرژی های طبیعت در ایجاد تعادل در فضا ، باعث بوجود آمدن حس آرامش در محیط و در نتیجه بهبود روابط بشری و …  می گردد.

گواهی ثبت اختراع

ثبت اختراع

تقدیر نامه

تقدیر نامه