با بیش از 20 سال سابقه در آینه کاری سنتی و مدرن

در اجرای دکوراسیون داخلی سنتی، آینه کاری یکی از مهمترین اجزا مهم به حساب می آید. آینه کاری یک هنر دیرینه ایرانی ها بحساب می آید که از زمان ساسانیان رواج پیدا کرده است.

تیم نسیم جلوه با سابقه 20 سال در آینه کاری می تواند آینه های دکوراسیون سنتی شما را تهیه و در صورت نیاز پیاده سازی کند.

از ویژگیهای بارز مجموعه نسیم جلوه می توان به 3 مورد اصلی زیر اشاره نمود:

اجرا

بعد از آماده شدن طرح سنتی خود شروع به پیاده سازی می شود.ما می توانیم با هنرمندان حرفه ایی اصفهانی خود پروژه سنتی شما را پیاده ساری کنیم.

و همچنین شما می توانید فقط محصولات آماده آینه کاری از ما تهیه کنید. برای مشاهده کالاهای سنتی ما می توانید در اینجا مشاهده کنید.

طراحی

ما به وسیله اخرین تکنولوژی روز دنیا مثل نرم افزارهای سه بعدی می توانیم طراحی کنیم و قبل از اینکه دست به اجرای دکوراسیون سنتی خود بزنید یک نمایه سه بعدی سنتی از دکوراسیون خود داشته باشید.

به وسیله این تکنولوژی ها می توانید ایراداتی که شاید بعد از اجرا بر بخورید شناسایی کنید و رفع کنید و در نهایت بهترین بهره را از دکوراسیون سنتی خود داشته باشید.

مشاوره

شما می توانید قبل از طراحی و اجرای آینه کاری بصورت رایگان با ما تماس بگیرید و از تجارب ما استفاده کنید تا در اجرای دکوراسیون سنتی خود بهترین بهره ببرید

در صورت نیاز به مشاوره با ما می توانید در صفحه تماس با ما به ما پیام ارسال کنید و یا اینکه با شماره 09122075822 با ما تماس بگیرید.

درباره آینه کاری

آینه کاری سنتی سقف

یکی از سخت ترین دکوراسیون داخلی سنتی آینه کاری سقف می باشد. به غیر از زیبایی ناگفتنی آینه کاری سقف می توان افزایش نور و همچنین بدلیل خطای دید سقف اماکن سنتی بلندتر به نظر برسد. آینه کاری سقف برای پیاده سازی و اجرای رستوران سنتی و چای خانه سنتی و همچنین قهوه خانه سنتی توصیه می شود.

چونکه موجب جذب مشتری می شود و همچنین در زمانی که مشتری منتظر دریافت سفارش هستند سرگرم آینه کاری می شوند و انتظار کمتر نمود می کند.

آینه کار سنتی در حال اجرا
آینه کاری سنتی

آینه کاری دیوار

یکی از مهمترین اجرای دکوراسیون سنتی آینه کاری دیوار می باشد. آینه کاری دیوار علاوه هزنه هایی مثل گچ کشی و کاغذ دیواری کمتر می شود موجب می شود که فضا بزرگتر به نظر برسد.

همچنین اگر آینه کاری دقیق انجام شود نور ورودی را در منزل پخش می کند.

آینه کاری دیوار را در محلی بکار رود که بیشترین دید داشته باشد. می توان تلفیقی از آینه کاری، گچ بری و نقاشی را بکار برد که موجب افزایش چند برابری منزل سنتی شما می شود.

مزایای آینه کاری

همانطور که قبلا گفته شد آینه کاری موجب می شود که نور بیشتر در محل سنتی شما پخش شود و همچنین فضا بزرگتر به نظر برسد.

یکی از مزایای دیگر بخاطر انعکاس نور و رنگ در آینه با تغییر چند شی مثل لامپ، گل، مجسمه در دکوراسیون سنتی خود از تکراری شدن دکوراتیو خود جلوگیری کنید.

در صورتی که یک منزل سنتی سلطنتی می خواهید حتما از آینه کاری دریغ نفرمایید.

تیم نسیم جلوه

ما می توانیم محصولات خود را برای شما در هر جای دنیا ارسال کنیم و حتی در صورت عقد قرارداد برای پیاده سازی و اجرای آینه کاری هنرمندان خود را در هر جای دنیا ارسال کنیم.

ادویه ملل

نمونه کارهای سنتی

برای راهنمایی و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید

09122075822