اداره برق استان اصفهان

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در اداره برق استان اصفهان به انجام رسانیدیم. از جمله مصالح استفاده شده در این اداره می توان به پاراوان ها با جلوه ها های سنتی سقف کاذب اتاقک های های فرمان برای بخش تنضیمات نام برد. گروه نسیم جلوه نمونه های سه بعدی را قبل از اجرای طرح طراحی میکند مزیت این کار این است که  هزینه های تولید را کاهش و کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد.

طرف قرارداد

اداره برق اصفهان

مدت زمان پروژه

سه ماه و 12 روز

نام پروژه

پروژه نمازخانه های ادارات برق استان اصفهان

تاریخ شروع پروژه

سال 93 تا 94

محصولات

دیوار کوب، درب قدیمی، پاراوان ، بیشتر این ادارات به جهت عدم تامین بودجه از محراب و کتیبه های پرتابل مجموعه استفاده نمودند

03

هزینه های انجام شده

گروه نسیم جلوه برای کاهش هزینه های طراحی و تولید  یا مشاوره در مورد محصول و خدمات مورد نیاز نمونه ها  و متدهای مختلف کار به سمع و نظر مخاطب می رسد و سپس پس از مقایسه و مطالعه و مشاوره اتد اولیه طرح زده شده و پس از تایید طرح سه بعدی محصول کشیده می شود و پس از مقایسه با سایز و نوع متریال مورد نیاز جهت اجرا به قسمت اجرا ارجاع می گردد.

02

استفاده از مواد و متریال های درجه یک

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در دکوراسیون داخلی این شرکت به انجام رسانیده است. ما با استفاده از بهترین متریال ها کیفیت محصول تولیدی را افزایش می دهیم و سعی می کنیم تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

01

طراحی دکوراسیون

مجموعه نسیم با در نظر گرفتن نیاز مخاطب خود و با استفاده از دانش معماری و همچنین استفاده از هنر هنرمندان در زمینه مشاوره و ارائه طرح اولیه و سپس طراحی سه بعدی ذهن مخاطب را کاملا با طرح قابل اجرا آشنا می نماید و در صورت نیاز به تغییرات با پیشنهادات بسیار نیاز و سلیقه مخاطب را برآورده می نماید.

تماس با جهت سفارش کار

شما می توانید با یکی از راه های ارتباطی مجموعه نسیم جلوه از مشاوره و راهنمایی متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

ساعات کار : هفت روز هفته ، از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی شما هستیم.