دفتر امام جمعه اصفهان

در پروژه دفتر امام جمعه اصفهان از تجهیزات نمازخانه شامل : پاراوان ، میز قاری، تریبون، محراب ، پنجره سنتی چوبی با طرح گره چینی و … استفاده شده است. ما در این پروژه بزرگ از متریال ها و مواد بسیار مرغوب استفاده کرده ایم.

شما در ادامه میتوانید مراحل اجرای دکوراسیون مذهبی دفتر امام جمعه اصفهان را مشاهده کنید. گروه نسیم جلوه نمونه های سه بعدی را قبل از اجرای طرح طراحی میکند مزیت این کار این است که هزینه های تولید را کاهش و کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد.

طرف قرارداد

دفتر امام جمعه

مدت زمان پروژه

---

نام پروژه

پروژه دفتر و کلاس درس امام جمعه اصفهان

تاریخ شروع پروژه

دی ماه 1397

محصولات

استفاده از پاراوان ، میز قاری، تریبون، محراب ، پنجره سنتی چوبی با طرح گره چینی و ...

03

هزینه های انجام شده

گروه نسیم جلو ه برای کاهش هزینه های طراحی و تولید یا مشاوره در مورد محصول و خدمات مورد نیاز نمونه ها و متدهای مختلف کار به سمع و نظر مخاطب می رسد و سپس پس از مقایسه و مطالعه و مشاوره اتد اولیه طرح زده شده و پس از تایید طرح سه بعدی محصول کشیده می شود و پس از مقایسه با سایز و نوع متریال مورد نیاز جهت اجرا به قسمت اجرا ارجاع می گردد.

02

استفاده از مواد و متریال های درجه یک

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در دکوراسیون داخلی این شرکت به انجام رسانیده است. ما با استفاده از بهترین متریال ها کیفیت محصول تولیدی را افزایش می دهیم و سعی می کنیم تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

01

طراحی دکوراسیون

مجموعه نسیم با در نظر گرفتن نیاز مخاطب خود و با استفاده از دانش معماری و همچنین استفاده از هنر هنرمندان در زمینه مشاوره و ارائه طرح اولیه و سپس طراحی سه بعدی ذهن مخاطب را کاملا با طرح قابل اجرا آشنا می نماید و در صورت نیاز به تغییرات با پیشنهادات بسیار نیاز و سلیقه مخاطب را برآورده می نماید.

تماس با جهت سفارش کار

شما می توانید با یکی از راه های ارتباطی مجموعه نسیم جلوه از مشاوره و راهنمایی متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

ساعات کار : هفت روز هفته ، از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی شما هستیم.