شرکت رایتل

در شرکت رایتل با استفاده از پارتیشن های چوبی و پاراون های خصوص بخش های شرکت را به طور سفارشی از یک دیگر جدا نمودیم از جمله مصالح استفاده شده در این بخش ها استفاده از شبکه بندی ها پاراون ها بوده است.

گروه نسیم جلوه نمونه های سه بعدی را قبل از اجرای طرح طراحی میکند مززیت این کار این است که  هزینه های تولید را کاهش و کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد.

طرف قرارداد

شرکت رایتل

مدت زمان پروژه

یک ماه

نام پروژه

پروژه نمازخانه ساختمان مرکزی شرکت رایتل واقع در خیابان جردن تهران

تاریخ شروع پروژه

مهرماه 1394

محصولات

محراب قابل حمل، پاراوان ، منبر، کتیبه ،کمد کتابخانه ، دیوارکوب ، شبکه سقفی و ....

03

هزینه های انجام شده

گروه نسیم جلوه برای کاهش هزینه های طراحی و تولید  یا مشاوره در مورد محصول و خدمات مورد نیاز نمونه ها  و متدهای مختلف کار به سمع و نظر مخاطب می رسد و سپس پس از مقایسه و مطالعه و مشاوره اتد اولیه طرح زده شده و پس از تایید طرح سه بعدی محصول کشیده می شود و پس از مقایسه با سایز و نوع متریال مورد نیاز جهت اجرا به قسمت اجرا ارجاع می گردد.

02

استفاده از مواد و متریال های درجه یک

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در دکوراسیون داخلی این شرکت به انجام رسانیده است. ما با استفاده از بهترین متریال ها کیفیت محصول تولیدی را افزایش می دهیم و سعی می کنیم تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

01

طراحی دکوراسیون

مجموعه نسیم با در نظر گرفتن نیاز مخاطب خود و با استفاده از دانش معماری و همچنین استفاده از هنر هنرمندان در زمینه مشاوره و ارائه طرح اولیه و سپس طراحی سه بعدی ذهن مخاطب را کاملا با طرح قابل اجرا آشنا می نماید و در صورت نیاز به تغییرات با پیشنهادات بسیار نیاز و سلیقه مخاطب را برآورده می نماید.

تماس با جهت سفارش کار

شما می توانید با یکی از راه های ارتباطی مجموعه نسیم جلوه از مشاوره و راهنمایی متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

ساعات کار : هفت روز هفته ، از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی شما هستیم.