شرکت آب و فاضلاب نجف آباد

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در سازمان آب نجف آباد به انجام رسانیدیم. از جمله مصالح استفاده شده در این اداره می توان به محراب ، انواع کتیبه ، پاراوان ، انواع شبکه سقفی دیواری ، کتابخانه ، جاکفشی و … نام برد. گروه نسیم جلوه نمونه های سه بعدی را قبل از اجرای طرح طراحی میکند مزیت این کار این است که  هزینه های تولید را کاهش و کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد.

طرف قرارداد

شرکت آب و فاضلاب نجف آباد

مدت زمان پروژه

سه ماه و 12 روز

نام پروژه

پروژه نمازخانه سازمان آب و فاضلاب نجف آباد

تاریخ شروع پروژه

اسفند ماه 97

محصولات

استفاده از محراب ، انواع کتیبه ، پاراوان ، انواع شبکه سقفی دیواری ، کتابخانه ، جاکفشی

03

هزینه های انجام شده

گروه نسیم جلو ه برای کاهش هزینه های طراحی و تولید  یا مشاوره در مورد محصول و خدمات مورد نیاز نمونه ها  و متدهای مختلف کار به سمع و نظر مخاطب می رسد و سپس پس از مقایسه و مطالعه و مشاوره اتد اولیه طرح زده شده و پس از تایید طرح سه بعدی محصول کشیده می شود و پس از مقایسه با سایز و نوع متریال مورد نیاز جهت اجرا به قسمت اجرا ارجاع می گردد.

02

استفاده از مواد و متریال های درجه یک

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در دکوراسیون داخلی این شرکت به انجام رسانیده است. ما با استفاده از بهترین متریال ها کیفیت محصول تولیدی را افزایش می دهیم و سعی می کنیم تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

01

طراحی دکوراسیون

مجموعه نسیم با در نظر گرفتن نیاز مخاطب خود و با استفاده از دانش معماری و همچنین استفاده از هنر هنرمندان در زمینه مشاوره و ارائه طرح اولیه و سپس طراحی سه بعدی ذهن مخاطب را کاملا با طرح قابل اجرا آشنا می نماید و در صورت نیاز به تغییرات با پیشنهادات بسیار نیاز و سلیقه مخاطب را برآورده می نماید.

تماس با جهت سفارش کار

شما می توانید با یکی از راه های ارتباطی مجموعه نسیم جلوه  از مشاوره و راهنمایی متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

ساعات کار : هفت روز هفته ، از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی شما هستیم.