سالن گلستان شهدا نجف آباد

در پروژه گلستان شهدا نجف آباد از تجهیزنمازخانه شامل : محراب ، میز قاری ،  تریبون ، اجرای اتاق فرمان و صوت ، پاراوان (پارتیشن) و … استفاده  شده است. ما در این پروژه بزرگ از متریال ها و مواد  بسیار مرغوب استفاده کرده ایم.

شما در ادامه میتوانید مراحل اجرای دکوراسیون مذهبی گلستان شهدا نجف آباد را مشاهده کنید.  گروه نسیم جلوه نمونه های سه بعدی را قبل از اجرای طرح طراحی میکند مزیت این کار این است که  هزینه های تولید را کاهش و کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد.

طرف قرارداد

شهرداری نجف آباد

مدت زمان پروژه

دو ماه

نام پروژه

پروژه سالن گلستان شهدا نجف آباد(مجاورت مقبره شهید حججی)

تاریخ شروع پروژه

بهمن ماه 1396

محصولات

استفاده از پاراوان ، میز قاری، تریبون، اجرای اتاق فرمان و صوت، محراب و ....

03

هزینه های انجام شده

گروه نسیم جلو ه برای کاهش هزینه های طراحی و تولید  یا مشاوره در مورد محصول و خدمات مورد نیاز نمونه ها  و متدهای مختلف کار به سمع و نظر مخاطب می رسد و سپس پس از مقایسه و مطالعه و مشاوره اتد اولیه طرح زده شده و پس از تایید طرح سه بعدی محصول کشیده می شود و پس از مقایسه با سایز و نوع متریال مورد نیاز جهت اجرا به قسمت اجرا ارجاع می گردد.

02

استفاده از مواد و متریال های درجه یک

گروه نسیم جلوه با استفاده از بهترین وسایل و متریال ها بهترین طراحی را در دکوراسیون داخلی این شرکت به انجام رسانیده است. ما با استفاده از بهترین متریال ها کیفیت محصول تولیدی را افزایش می دهیم و سعی می کنیم تا رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

01

طراحی دکوراسیون

مجموعه نسیم با در نظر گرفتن نیاز مخاطب خود و با استفاده از دانش معماری و همچنین استفاده از هنر هنرمندان در زمینه مشاوره و ارائه طرح اولیه و سپس طراحی سه بعدی ذهن مخاطب را کاملا با طرح قابل اجرا آشنا می نماید و در صورت نیاز به تغییرات با پیشنهادات بسیار نیاز و سلیقه مخاطب را برآورده می نماید.

تماس با جهت سفارش کار

شما می توانید با یکی از راه های ارتباطی مجموعه نسیم جلوه  از مشاوره و راهنمایی متخصصین این مجموعه بهره مند شوید.

ساعات کار : هفت روز هفته ، از ساعت 8 صبح الی 20 شب پاسخگوی شما هستیم.